Zľavy na vybrané klimatizácie! Montáž klimatizácií do 10-14 pracovných dní! Predbežný termín montáže si overte telefonicky.

 

Showroom Bratislava - 0911 535 838 | Showroom Košice - 0911 838 222

Spoľahlivá montáž a servis

Od návrhu až po profesionálnu a šetrnú realizáciu a prevedenie.

Celý proces inštalácie máme od začiatku až do konca navrhnutý a optimalizovaný tak, aby trval čo možno najkratšie. Inštaláciu vykonávajú naši profesionálni montážnici, ktorí si kladú za cieľ kvalitu a čisto odvedenú prácu.

Od začiatku až do konca komunikujete s jednou konkrétnou osobou, ktorá je zodpovedná za vašu objednávku. Montážnik s vami všetko dohodne a vykoná aj záverečné odovzdanie. Všetko, na čom sa na začiatku dohodneme, bude vykonané a na konci odovzdané.

Servis

Záručný aj pozáručný servis, pravidelná údržba. To je cesta k dlhej životnosti klimatizácie.

Prajeme si, aby vám naša klimatizácia dobre slúžila čo najdlhšiu dobu. Preto sa okrem samotnej inštalácie klimatizáciou zaoberáme tiež jej servisom a údržbou, teda čistením, doplňovaním a nastavovaním.

Výkon a životnosť klimatizácie ovplyvňuje predovšetkým čistota. Pokiaľ je zariadenie zanesené nečistotami, dochádza jednak k zníženiu prenosu tepla (v praxi teda nižšiemu výkonu chladenia), ale najmä k vyššiemu tlaku v klimatizačnom okruhu, čo vedie k zaťaženiu kompresora. Jeho dlhodobé preťažovanie potom môže spôsobiť aj nefunkčnosť zariadenia.

Pravidelný servis a údržba sa teda určite oplatí. Okrem týchto aspektov vedie čistá klimatizácia k nižšej spotrebe elektrickej energie.

Pravidelne čistená a udržiavaná klimatizácia v sebe neudržiava baktérie a ďalšie látky, ktoré spôsobujú nezdravé prostredie. Jedná sa teda o jeden z hlavných faktorov prevencie ochorení. Ich riziko totiž pri prevádzke zanesených a nečistených klimatizáciách významne rastie.

Náš TIP:

V sezóne na plný výkon

Aby ste mali v lete istotu, že neprídete o vlastný chládok, doporučujeme dohodnúť servisnú prehliadku na koniec zimy, alebo jar. Tak vám môžeme zaručiť, že technik bude mať čas a klimatizácia bude v najväčších horúčavách chladiť.

Bezproblémová reklamácia

Doporučujeme servisovať klimatizáciu výhradne autorizovaným servisným technikom. V prípade poruchy v záručnej dobe je riešenie reklamácie absolútne bezproblémové.

"Pečiatka" za povinnú revíziu

U výkonnejších zariadení je tiež povinná každoročná revízia chladiaceho okruhu. Rozhodujúcim faktorom pre nutnosť revízie je typ a množstvo použitého chladiva. 

Cieľom spoločnosti DeKERT je spokojnosť našich zákazníkov. 

 

Ponúkame komplexné služby a riešenia pre každého po celom území Slovenska.
DeKERT to je dezinfekcia, klimatizácie, rekuperácie a tepelné čerpadla.

 DeKERT Bratislava (BA, NR, TT, TN, ZA)  DeKERT stred (BB, ZV, RS, RA)  DeKERT Tatry (PP, SP, KK, LM)  Košice  Košice okolie  Prešov  Prešov okolie