Zľavy na vybrané klimatizácie! Montáž klimatizácií do 10-14 pracovných dní! Predbežný termín montáže si overte telefonicky.

 

Showroom Bratislava - 0911 535 838 | Showroom Košice - 0911 838 222

Realizácie

Sme radi, že ste zavítali na túto sekciu. Ukaže vám výsledky našej práce :-). 

Z množstva inštalácií sme vybrali tak, aby sme vám ukázali našu prácu. Mnohé detaily v cenových ponukách nevidno. Výrobok si viete kúpiť v rôznych eshopoch, ale našou pridanou hodnotou je kvalita inštalácie. To je vidno až po odvedenej práci.

Dizajnová montáž Vivax R+ Mirror

Keď si u nás zákazník objedná dizajnovú klimatizáciu, ktorú nesmie byť vidieť na fasáde. A kondenz ? .... veď sa pozrite sami. 

Paneláková inštalácia Vivax Mirror 3,5kw

Vivax, ideálna voľba pre byt, dom, kanceláriu či chatu. 

Tepelné čerpadlo Ariston - Aj monoblok je riešenie

Inštalácia tepelného čerpadla Ariston. Viac voda ako chladivo. 

Elegantné riešenie v modernom dizajne - multispit v Bratislave

Moderný byt v Bratislave potreboval schladiť. My sme boli na mieste ako prvý !

Konzolová jednotka, alebo "náhrada radiátora" na 24/7 chladenie a kúrenie!

Konzolová jednotka, alebo "náhrada radiátora" na 24/7 chladenie a kúrenie! Návrh pozostával s inštalacie Konzolovej klimatizácie Hisense Konzolová. Zákaznici mali požiadavku na riešenie, ktoré nebude "rušiť" interiérový design. Konzolová jednotka od značky Hisense je z rady Light Commercial. Viac na https://www.dekert.sk/klimatizacie-do-domu-a-bytu/konzolova-klimatizacia/

Zdravšie bývať so značkou Vivax

Záhradný domček na celoročné bývanie vybavený klimatizáciami značky Vivax určené nielen na chladenie ale aj plnohodnotné kúrenie. 

TEPELNÉ ČERPADLO monoblok Ariston NIMBUS 70M-T, alebo "Ideálne riešenie všade tam, kde plyn nie je, alebo len skrátka byť IN :-)!"

Inštalácia tepelného čerpadla, Košice Barca, rodinny dom novostavba.

Použité TČ monoblok Ariston NIMBUS 70M-T, 3fazové. 

Rezidencia LAGO - Hisense Multisplit Duo, vnútorné jednotky model Energy Pro - "Keď kvalita a tichosť Vás oslovia!"

Rezidencia LAGO - Hisense Multisplit Duo, vnútorné jednotky model Energy Pro - "Keď kvalita a tichosť vás oslovia!"

https://www.dekert.sk/ENERGY-PRO/  

Raztočnô - chladenie/kúrenie chalupy, alebo "Nezastaví nás ani sneh!"

Raztočnô - chladenie/kúrenie chalupy. Navrhované riešenie od Hisense, konzolová klimatizácia 3,5 kW, light commercial. https://www.dekert.sk/klimatizacie-do-domu-a-bytu/konzolova-klimatizacia/ Požiadavka bola násť optimalne riešenie chladenia/kúrenia poschodia v chalupe.

Chladenie podkrovnej izby v Starom meste alebo "Ako sa chodí po streche a robí za komínom :-)"

Chladenie podkrovnej izby v Starom meste alebo "Ako sa chodí po streche a robí za komínom :-)" Navrhnuté riešenie Hisense Energy Pro 3,5 kW, https://www.dekert.sk/ENERGY-PRO/  Výborná jednotka TOP rada od Hisense.

Rodinný dom - Hisense Multisplit Trio

Realizácia chladenia troch detských izieb. Použité riešenie, Multisplit Hisense 3x 2,5 kw, model Comfort. https://www.dekert.sk/hisense-comfort/

Park Anička alebo "Tam kde iní nejdú, my začíname! :-) "

Úlohou bolo zrealizovať chladenia obývačky a nemať žiadne potrubia v interieri a exterieri. Riešenie si vyžadovalo otvoriť prevetrávanú fasádu. Navrhované riešenie Hisense Comfort 3,5kW. https://www.dekert.sk/hisense-comfort/ 

Poprad Tatry, alebo "Výlet do Tatier s inštaláciou klimatizácie :-)"

Chladenie obývačky v bytovom dome. Navrhované riešenie Hisense Comfort 3,5 kW. https://www.dekert.sk/hisense-comfort/. Výhodou inštalácie bolo zapustenie prípojných potrubí pod omietku. Inštalacia je následne viac "uhladená". Cenovo je to o prácu viac, ale výsledok určite stojí za to. Odporúčame všade tam, kde sa to dá!

"Štandartná inštalácia cez neštandartný panel - bol to boj :-) !"

"Štandartná inštalácia cez neštandartný panel - bol to boj :-) !" Chladenie obývačky. Navrhované riešenie Hisense Comfort 3,5kW, https://www.dekert.sk/hisense-comfort/ Keď sa nás niekto opýta, kde je najtvrdší pannel v meste, máme preňto odpoveď: "Jednoznačne nr. 1 sú blogy na KVP za Poliklinikou!" Ukážeme vám, ako sme to zvládli.

" Keď bludisko trubiek a káblov predprípravy je rébusom"

2x Hisense Easy 2,5 kW, alebo " Keď bludisko trubiek a káblov predprípravy je rébusom". Požiadavka zákaznika bolo chladenie dvoch miestností, do ktorích bola urobená predpríprava. Navrhované riešenie od Hisense Easy 2,5 kW, Split riešenie. https://www.dekert.sk/easy/

Ponúkame komplexné služby a riešenia pre každého po celom území Slovenska.
DeKERT to je dezinfekcia, klimatizácie, rekuperácie a tepelné čerpadla.

 DeKERT Bratislava (BA, NR, TT, TN, ZA)  DeKERT stred (BB, ZV, RS, RA)  DeKERT Tatry (PP, SP, KK, LM)  Košice  Košice okolie  Prešov  Prešov okolie