Výnimočné zľavy na vybrané klimatizácie a tepelné čerpadlá od 20-26%! a k tomu montáž klimatizácií iba do 5-7 dní!

Showroom Bratislava - 0911 535 838 | Showroom Košice - 0911 838 222

Realizácie

Sme radi, že ste zavítali na túto sekciu. Ukaže vám výsledky našej práce :-). 

Z množstva inštalácií sme vybrali tak, aby sme vám ukázali našu prácu. Mnohé detaily v cenových ponukách nevidno. Výrobok si viete kúpiť v rôznych eshopoch, ale našou pridanou hodnotou je kvalita inštalácie. To je vidno až po odvedenej práci.

Dizajnová montáž Vivax R+ Mirror

Keď si u nás zákazník objedná dizajnovú klimatizáciu, ktorú nesmie byť vidieť na fasáde. A kondenz ? .... veď sa pozrite sami. 

Paneláková inštalácia Vivax Mirror 3,5kw

Vivax, ideálna voľba pre byt, dom, kanceláriu či chatu. 

Tepelné čerpadlo Ariston - Aj monoblok je riešenie

Inštalácia tepelného čerpadla Ariston. Viac voda ako chladivo. 

Elegantné riešenie v modernom dizajne - multispit v Bratislave

Moderný byt v Bratislave potreboval schladiť. My sme boli na mieste ako prvý !

Konzolová jednotka, alebo "náhrada radiátora" na 24/7 chladenie a kúrenie!

Konzolová jednotka, alebo "náhrada radiátora" na 24/7 chladenie a kúrenie! Návrh pozostával s inštalacie Konzolovej klimatizácie Hisense Konzolová. Zákaznici mali požiadavku na riešenie, ktoré nebude "rušiť" interiérový design. Konzolová jednotka od značky Hisense je z rady Light Commercial. Viac na https://www.dekert.sk/klimatizacie-do-domu-a-bytu/konzolova-klimatizacia/

Zdravšie bývať so značkou Vivax

Záhradný domček na celoročné bývanie vybavený klimatizáciami značky Vivax určené nielen na chladenie ale aj plnohodnotné kúrenie. 

TEPELNÉ ČERPADLO monoblok Ariston NIMBUS 70M-T, alebo "Ideálne riešenie všade tam, kde plyn nie je, alebo len skrátka byť IN :-)!"

Inštalácia tepelného čerpadla, Košice Barca, rodinny dom novostavba.

Použité TČ monoblok Ariston NIMBUS 70M-T, 3fazové. 

Rezidencia LAGO - Hisense Multisplit Duo, vnútorné jednotky model Energy Pro - "Keď kvalita a tichosť Vás oslovia!"

Rezidencia LAGO - Hisense Multisplit Duo, vnútorné jednotky model Energy Pro - "Keď kvalita a tichosť vás oslovia!"

https://www.dekert.sk/ENERGY-PRO/  

Raztočnô - chladenie/kúrenie chalupy, alebo "Nezastaví nás ani sneh!"

Raztočnô - chladenie/kúrenie chalupy. Navrhované riešenie od Hisense, konzolová klimatizácia 3,5 kW, light commercial. https://www.dekert.sk/klimatizacie-do-domu-a-bytu/konzolova-klimatizacia/ Požiadavka bola násť optimalne riešenie chladenia/kúrenia poschodia v chalupe.

Chladenie podkrovnej izby v Starom meste alebo "Ako sa chodí po streche a robí za komínom :-)"

Chladenie podkrovnej izby v Starom meste alebo "Ako sa chodí po streche a robí za komínom :-)" Navrhnuté riešenie Hisense Energy Pro 3,5 kW, https://www.dekert.sk/ENERGY-PRO/  Výborná jednotka TOP rada od Hisense.

Rodinný dom - Hisense Multisplit Trio

Realizácia chladenia troch detských izieb. Použité riešenie, Multisplit Hisense 3x 2,5 kw, model Comfort. https://www.dekert.sk/hisense-comfort/

Park Anička alebo "Tam kde iní nejdú, my začíname! :-) "

Úlohou bolo zrealizovať chladenia obývačky a nemať žiadne potrubia v interieri a exterieri. Riešenie si vyžadovalo otvoriť prevetrávanú fasádu. Navrhované riešenie Hisense Comfort 3,5kW. https://www.dekert.sk/hisense-comfort/ 

Poprad Tatry, alebo "Výlet do Tatier s inštaláciou klimatizácie :-)"

Chladenie obývačky v bytovom dome. Navrhované riešenie Hisense Comfort 3,5 kW. https://www.dekert.sk/hisense-comfort/. Výhodou inštalácie bolo zapustenie prípojných potrubí pod omietku. Inštalacia je následne viac "uhladená". Cenovo je to o prácu viac, ale výsledok určite stojí za to. Odporúčame všade tam, kde sa to dá!

"Štandartná inštalácia cez neštandartný panel - bol to boj :-) !"

"Štandartná inštalácia cez neštandartný panel - bol to boj :-) !" Chladenie obývačky. Navrhované riešenie Hisense Comfort 3,5kW, https://www.dekert.sk/hisense-comfort/ Keď sa nás niekto opýta, kde je najtvrdší pannel v meste, máme preňto odpoveď: "Jednoznačne nr. 1 sú blogy na KVP za Poliklinikou!" Ukážeme vám, ako sme to zvládli.

" Keď bludisko trubiek a káblov predprípravy je rébusom"

2x Hisense Easy 2,5 kW, alebo " Keď bludisko trubiek a káblov predprípravy je rébusom". Požiadavka zákaznika bolo chladenie dvoch miestností, do ktorích bola urobená predpríprava. Navrhované riešenie od Hisense Easy 2,5 kW, Split riešenie. https://www.dekert.sk/easy/

Ponúkame komplexné služby a riešenia pre každého po celom území Slovenska.
DeKERT to je Dezinfekcia, Klimatizácie, Eco, Rekuperácia, Tepelné čerpadla.

 DeKERT Bratislava (BA, NR, TT, TN, ZA)  DeKERT stred (BB, ZV, RS, RA)  DeKERT Tatry (PP, SP, KK, LM)  Košice  Košice okolie  Prešov  Prešov okolie