Važení zákazníci,

Želáme všetko len to najlepšie do noveho roku 2022, hlavne pevné zdravie a "Zdravšie bývanie".  Radi by sme Vás upozornili na postupné preceňovanie cien v eshope. Poprosíme, si prekonzultovat výslednú cenu, v prípade objednávky. Ďakujeme za porozumenie. Váš DeKERT.

HI-NANO: Nová technológia Hisense deaktivuje COVID-19 s účinnosťou až 93,54%

PARÍŽ , 30. marca 2021 / CNW /-Technológia HI-NANO spoločnosti Hisense je certifikovaná ako účinná pri indukcii nového koronavírusu (SARS-CoV-2) s mierou inhibície 93,54% spoločnosťou Texcell, globálnou výskumnou organizáciou. Test bol vykonaný v laboratóriu Texcella v Paríži vo februári 2021 . HI-NANO je overené poprednou svetovou testovacou skupinou SGS, dokáže účinne odstrániť viac ako 99,37% vírusu chrípky H1N1 za 2 hodiny v komore s objemom 30 m3. Hisense (000921.SZ) ako zodpovedná technologická spoločnosť si kladie za cieľ vytvárať zdravý a čistý vzduch pre spotrebiteľov na celom svete.

  

Technológia Hisense HI-NANO deaktivuje vírusy a baktérie

Generátor iónov HI-NANO je technológia, ktorú nezávisle vyvinula spoločnosť Hisense a ktorá bola použitá v mnohých produktových radách klimatizácií Hisense, vrátane Fresh Master, Silentium Pro, Energy Pro, New Energy, Easy Smart, Wingsand atď. (Viac informacii v našom ehope)

Generuje efektívne duálne ióny s vysokou koncentráciou až 1 milión/ cm3. Baktérie a vírusy po absorpcii duálnymi iónmi strácajú svoju aktivitu, čo má za následok inhibičný účinok.

Silné stránky HI-NANO:

  • Vysoká účinnosť : HI-NANO uvoľňuje dvakrát až trikrát viac iónov v porovnaní s bežnými generátormi iónov. Bola overená vírusová výkonnosť 90% rýchlosti odstraňovania za jednu hodinu a 99% za dve hodiny.
  • Bezpečné a neškodné : v porovnaní s bežnými generátormi iónov, produkuje iba polovicu ozónu (0,007 mg/m3), čo v manšej miere škodí životnému prostrediu.
  • Odolný : Generátor je schopný udržať si vysokokvalitný výkon po dobu 20 rokov.

Klimatizácia Hisense Fresh Master vybavená technológiou HI-NANO bude čoskoro v máji 2021 k dispozícii v Taliansku , Nemecku , Španielsku , Portugalsku , Holandsku , Srbsku, na Ukrajine , v Rusku , Rumunsku , Poľsku a Dánsku .

Spoločnosť Hisense ako technologická spoločnosť založená na inováciách inovuje svoju sériu klimatizácií pomocou špičkových technologických funkcií, akými sú odstránenie vírusov, osvieženie vzduchu, zníženie hluku a pomoc pri spánku, ktoré splnili individuálne požiadavky. Hisense dosahuje v roku 2020, 5,15 milióna kusov celosvetového predaja klimatizácií, čo ho radí na 7. miesto. Je to jedna z najpredávanejších značiek klimatizácií na celom svete.

Zelené technológie používané na zníženie emisií skleníkových plynov

Spoločnosť Hisense nešetrí úsilím o to, aby svojim zákazníkom poskytla špičkové výrobky na čistenie vzduchu, ale zameriava sa aj na zníženie emisií skleníkových plynov pre lepšie atmosférické prostredie.

Zelený vývoj technológie Hisense v produktoch klimatizácií:

Vylepšenie technológie 3D DC invertora môže znížiť spotrebu energie o viac ako 30%.
S nízkouhlíkovými chladivami R32 a R290 aplikovanými na výrobky môžu globálne emisie oxidu uhličitého účinne znížiť až 1,16 milióna ton.

Hisense je presvedčený, že technológie môžu mať významný vplyv na ochranu ovzdušia, ktoré zdieľame, a na udržanie jeho zdravia a čistoty pre všetkých. Hisense sa zaväzuje vytvárať lepšie životné prostredie pre všetkých na celom svete. 

ZDROJ Hisense

 

zdroj: https://www.newswire.ca/news-releases/hi-nano-hisense-s-new-technology-inactivates-covid-19-with-a-rate-up-to-93-54--818204820.html 

 

 

Ponúkame komplexné služby. DeKERT to je Dezinfekcia, Klimatizácie, Eco, Rekuperácia, Tepelné čerpadla.

Rozšírili sme svoje služby na celé Slovensko.

Zastrešujeme: locationDeKERT západ (BA, NR, TT, TN, ZA) locationDeKERT stred (BB, ZV, RS, RA) locationDeKERT Tatry (PP, SP, KK, LM) locationKošice locationKošice okolie locationPrešov locationPrešov okolie