Montáž klimatizácií do 5-7 dní. Montáž tepelných čerpadiel do 30 dní (Aktualizované 28.01.2023). Využite financovanie cez Quatro!

Tepelné čerpadlá 4-6-8 kW skladom! Možnosť aj veľkoobchodnej spolupráce! Pre aktualne ceny nas kontaktujte!

Showroom - Južná trieda 74, Košice | Po-Pia 08:00-16:00 (termín si dohodnite telefonicky na 0911 838 222)

Dezinfekcia

Jedným zo základných cieľov spoločnosti DeKERT je zameranie sa na kvalitu vnútornej klímy/ovzdušia (Indoor climate quality). Dezinfekcia patrí medzi najúčinnejšiu prevenciu proti rôznym chorobám. V tejto kategórií Vám ponúkame zariadenia, ktoré účinne pomáhajú v prevencii. Garantujeme 99,995% filtráciu vzduchu vo vnútorných priestoroch. Ponúkame riešenia pre 24/7/365 použitie, pre firmy, open office, showroom, obchodné priestory, Hotely, Kongresové sály, atď., skrátka všade tam, kde v dnešnej dobe potrebujeme zabezpečiť zdravú vnútornú klímu, ovzdušie. Naše riešenia sú od svetových výrobcov vzduchotechniky, pôsobiacich v oblasti filtrácie vzduchu niekoľko desaťročí. ... Celý popis

Potrebujete poradiť?

Jedným zo základných cieľov spoločnosti DeKERT je zameranie sa na "Kvalitu vnútornej klímy-Indoor climate". Dezinfekcia patrí medzi najúčinnejšiu prevenciu proti rôznym chorobám. V tejto kategórií Vám ponúkame zariadenia, ktoré účiine pomáhajú udržať vnútorné prostredie dezinfikované.

Dezinfekciu môžeme rozdeliť na:

  1. Dezinfekciu vnútorného prostredia.
  2. Dezinfekcia povrchov, osobná rúk, atď.

V jednotlivých kategóriách ponúkame produkty, ktoré účine pomahaju v súčastnej dobe udržať vnútorné prostredie, povrchy predmetov "dostatočne zdravé" a tým nám pomáhajú sa chrániť pred virusmi, baktériami, plesňami a ďalšími vplyvmi, ktoré nám ostali po Covid-19 období. Sme radi že Vám vieme ponúknuť také profesionálne riešenia, ktoré nám pomáhajú sa vrátiť spať do normálneho života. K jednotlivým produktom úvádzame aj zdravotné štúdie, meraniami preukázateľné pozitívne vplyvy na vnútornú klímu, prostredie. Ponúkame riešenia od spoločností ako sú AAF/Dainkin, 2VV, Multivac, SEKO.

Ako príklady uvádzame skúsenosti z oblastí:

Kritický význam kvality vnútorného ovzdušia (IAQ-Indoor Air Quality) z oblasti školstva *

Kvalita vnútorného ovzdušia (IAQ) je primárnym záujmom škôl i univerzít, inštitúcií, čiastočne aj kvôli veku a celkovému stavu mnohých vzdelávacích budov. Európska komisia uvádza, že v Európe trávi viac ako 64 miliónov študentov a takmer 4,5 milióna učiteľov mnoho hodín každý školský deň v predškolských, základných a stredných školách. Deti trávia v škole viac času, ako na iných miestach okrem domova.

Vzduch vo vnútri týchto zariadení môže obsahovať:

  • Plesne, spóry, pele
  • Oxid uhoľnatý, radón, prchavé organické látky (VOC-volatile organic compounds)
  • Baktérie, vírusy a vedľajšie produkty
  • Exhaláty z motorov vozidiel, exhaláty z priemyselných závodov
  • Azbest, íly, elementárne častice a syntetické vlákna

Zdravie a pohodlie študentov a učiteľov patrí k mnohým faktorom, ktoré prispievajú k učeniu a produktivite v triede, čo zase ovplyvňuje výkon a výsledky. Okrem toho môže zlyhanie rýchlej a efektívnej reakcie na zlý IAQ v školách viesť k nárastu dlhodobých zdravotných problémov, nákladných opráv a potenciálnych problémov so zodpovednosťou.

Optimalizujte svoje prostredie

Kvalitný dizajn filtračného systému vzduchu, jeho prevádzka a údržba sú rozhodujúce pre zabezpečenie čistého a zdravého IAQ v školách. Správne fungujúce filtračné systémy čistia vzduch od nečistôt, prachu, peľu, vlákien, regulujú zápach a obmedzujú znečisťujúce látky, ktoré spôsobujú väčšinu problémov s IAQ vo vnútri školských budov. Okrem zlepšenia zdravia a výkonnosti cestujúcich pravidelná údržba HVAC (heating, ventilating, air-conditioning-vykurovanie, vetranie a klimatizácia) tiež šetrí energiu.

Úrovne znečistenia v interiéroch môžu byť 5-krát vyššie ako vonku**

Kvalita vnútorného ovzdušia ( Inddor Air Quality-IAQ) je pojem, ktorý sa vzťahuje na kvalitu vzduchu vo vašej budove, ktorú uživatelia budovy každý deň dýchajú. Úrovne znečistenia v tomto vnútornom vzduchu môžu byť až 5-krát vyššie ako vonkajšie úrovne (v mnohých prípadoch až 100-krát vyššie) a ľudia trávia viac ako 90% svojho času v interiéroch! Zlý IAQ sa navyše radí medzi päť najdôležitejších environmentálnych rizík pre verejné zdravie, avšak kľúčoví predstavitelia ho často prehliadajú.

Máte obavy týkajúce sa Vášej vnútornej kvality ovzdušia (IAQ)? Tu je návod, ako Vám môžeme pomôcť:

Prvým krokom v rámci spoločného a konzultačného prístupu DeKERT je vykonanie dôkladného auditu filtrácie vzduchu, pri ktorom analyzujeme váš súčasný stav. Potom vám môžeme poskytnúť podrobné referenčné údaje založené na výsledkoch auditu, ako aj správu o nákladoch na životný cyklus a štandardizovaný zoznam filtrov. Spoločnosť DeKERT ponúka riešenia spoločnosti AAF, ako popredného poskytovateľa riešení filtrácie vzduchu, vám môžeme pomôcť vytvoriť vynikajúcu kvalitu vzduchu vo vašej budove a lepšie spravovať váš systém HVAC (heating, ventilating, air-conditioning-vykurovanie, vetranie a klimatizácia).

V našom eshope najdete produkty, ktoré Vám pomožu udržať kvalitu vnútornej klímy na požadovanej zdravotnej úrovni. 

Príklady použitia v reálnom živote:

Ponúkame komplexné služby a riešenia pre každého po celom území Slovenska.
DeKERT to je Dezinfekcia, Klimatizácie, Eco, Rekuperácia, Tepelné čerpadla.

 DeKERT západ (BA, NR, TT, TN, ZA)  DeKERT stred (BB, ZV, RS, RA)  DeKERT Tatry (PP, SP, KK, LM)  Košice  Košice okolie  Prešov  Prešov okolie