Výnimočné zľavy na vybrané klimatizácie a tepelné čerpadlá od 20-26%! a k tomu montáž klimatizácií iba do 5-7 dní!

Showroom | Po-Pia 08:00-16:00 (termín si dohodnite telefonicky pre daný region, alebo na 0911 838 222)

Blog

Važení návštevníci nášho webu,

Ako každa oblasť nášho života, aj oblasť v ktorej pôsobí spoločnosť DeKERT, má svoje zujímavosti, špecifiká. V časti "Blog" Vám budeme priebežne podľa aktuálnosti prinášať naše skúsenosti, postrechy, novinky, odporúčania, z oblastí, s ktorými robíme.

Budeme radi, ak nám k nim priebežne dáte nejakú spätnú väzbu.

Našim cieľom je vzbudiť záujem, informovanosť, všeobecné povedomie do oblastí ako sú chladenie, kúrenie, riadené vetranie, dezinfekcia, atď skrátka, aby sa nám podarilo vzbudiť všeobecný záujem nás všetkých o "Zdravšie bývanie". A to je i mottom spoločnosti DeKERT: "DeKERT, zdravšie bývať".

Váš tím DeKERT.

Vykurovanie klimatizáciou – jednoduché a úsporné riešenie

Kúrenie klimatizáciou je u nás menej rozšírený spôsob vykurovania a len málokto ju vníma ako úsporný vykurovací systém. Domácnosti dávajú prednosť skôr plynovému alebo elektrickému vykurovaniu. Ak si však zhrnieme plusy a mínusy zistíme, že klimatizácia je ideálnym riešením do moderných domácností za primeranú cenu. Výhodou je celoročné využitie, kedy v lete chladí a v zime hreje. Stáva sa tak univerzálnym nástrojom, ktorý dokáže úsporným spôsobom priniesť rýchlu návratnosť investície.

HISENSE patrí medzi TOP 10 firiem exportu Číny!

V súčasnosti moderná doba prináša rôznorodosť a dynamiku do všetkých oblastí života. Obchod a marketing so spotrebnou elektronikou nie je výnimkou a stáva sa tak jedným z najvýznamnejších pre ekonomiky sveta. Čína bola dlhodobo považovaná za krajinu, kde sa vyrábajú druhotriedne a menej kvalitné produkty. Doba sa však zmenila a Čína je dnes vedená ako veľmoc v produkcii veľkej časti elektrických spotrebičov vo svete.

Zdravý vzduch bez vírusov a baktérií s technológiou HI-NANO Hisense

Generátor iónov HI-NANO je technológia, ktorú nezávisle vyvinula spoločnosť Hisense a ktorá bola použitá v mnohých produktových radách klimatizácií Hisense, vrátane Fresh Master, Silentium Pro, Energy Pro, New Energy, Easy Smart, Wingsand atď.

Najtichšia klimatizácia na trhu? Jednoznačne klimatizácia Silentium PRO s termokamerou

Nové klimatizácie Hisense Silentium PRO sa radia medzi najlepšie klimatizácie na trhu. Množstvo najmodernejších funkcii prináša užívateľovi maximálne pohodlie a kvalitu.

Inštalácia klimatizácie na bytovom dome. Aké povolenia sú potrebné?

V súčasnosti je inštalácia klimatizačných jednotiek čoraz žiadanejšia, nielen kvôli každoročne stúpajúcim teplotám, ale aj kvôli komfortu a pohodliu v domácnostiach počas horúcich letných dní.

Ponúkame komplexné služby a riešenia pre každého po celom území Slovenska.
DeKERT to je Dezinfekcia, Klimatizácie, Eco, Rekuperácia, Tepelné čerpadla.

 DeKERT Bratislava (BA, NR, TT, TN, ZA)  DeKERT stred (BB, ZV, RS, RA)  DeKERT Tatry (PP, SP, KK, LM)  Košice  Košice okolie  Prešov  Prešov okolie