Práve teraz NAJVÝHODNEJŠIE! Akcia na vybrané druhy riešení -10% do 15.12.2021.
SUPER AKCIA do konca roka! Vyčerpajte finančné prostriedky ešte v tomto roku.
Objednajte do konca roka za zvýhodnené ceny a montáž Vám zrealizujeme v novom roku.
V ponuke aj klimatizácie s Hi-Nano technológiou, ktorá likviduje až 94% vírusov SARS-CoV-2

Blog

Važení návštevníci nášho webu,

Ako každa oblasť nášho života, aj oblasť v ktorej pôsobí spoločnosť DeKERT, má svoje zujímavosti, špecifiká. V časti "Blog" Vám budeme priebežne podľa aktuálnosti prinášať naše skúsenosti, postrechy, novinky, odporúčania, z oblastí, s ktorými robíme.

Budeme radi, ak nám k nim priebežne dáte nejakú spätnú väzbu.

Našim cieľom je vzbudiť záujem, informovanosť, všeobecné povedomie do oblastí ako sú chladenie, kúrenie, riadené vetranie, dezinfekcia, atď skrátka, aby sa nám podarilo vzbudiť všeobecný záujem nás všetkých o "Zdravšie bývanie". A to je i mottom spoločnosti DeKERT: "DeKERT, zdravšie bývať".

Váš tím DeKERT.

Dá sa kúriť klimatizáciou? Kúrenie klimatizáciou – úsporné a pohodlné vykurovanie vášho domova

Kúrenie klimatizáciou je u nás pomerne nová záležitosť, pritom ide o veľmi úsporný, rýchly a ekologický spôsob vykurovania domácností. Navyše sa dá zaobstarať za relatívne nízku cenu a je ideálnym riešením do moderných domácností. Vďaka celoročnému využitiu, kedy v lete chladí a v zime hreje, sa z klimatizácie stáva univerzálny prístroj, ktorý svojou úsporou energie prinesie rýchle navrátenie investície. 

HISENSE je 6-ta Najznámejšia firma exportujúca z Číny!

Moderná doba prináša široké možnosti a veľkú dynamiku do všetkých častí našich životov. Marketing a biznis so spotrebnou elektronikou sa stáva pre svetové ekonomiky stále významnejším. Čína bola dlho považovaná za krajinu ktorá vyrába druhotriedne, menej kvalitné produkty. Dnes je všetko inak, v Číne je produkovaná veľká časť všetkých elektrických spotrebičov na svete.

HI-NANO: Nová technológia Hisense deaktivuje COVID-19 s účinnosťou až 93,54%

PARÍŽ , 30. marca 2021 / CNW /-Technológia HI-NANO spoločnosti Hisense je certifikovaná ako účinná pri indukcii nového koronavírusu (SARS-CoV-2) s mierou inhibície 93,54% spoločnosťou Texcell, globálnou výskumnou organizáciou.

Ponúkame komplexné služby. DeKERT to je Dezinfekcia, Klimatizácie, Eco, Rekuperácia, Tepelné čerpadla. V rámci Košíc a okolia, Prešova a okolia sme vám vždy k dispozícií.

locationKošice locationKošice okolie locationPrešov locationPrešov okolie