Výnimočné zľavy na vybrané klimatizácie a tepelné čerpadlá od 20-26%! a k tomu montáž klimatizácií iba do 5-7 dní!

Showroom Bratislava - 0911 535 838 | Showroom Košice - 0911 838 222

TC ARISTON Nimbus M NET R32 – MONOBLOK/SPLIT, so vstavaným zásobníkom TV

Pre náročných zákazníkov

Tepelné čerpadlo s moduláciou výkonu (invertor) typu vzduch,voda na vykurovanie, chladenie a ohrev teplej vody Moderné chladivo R32 so zníženou ekologickou stopou Vysoká účinnosť aj v chladnom podnebí Kompaktná vnútorná jednotka (600 mm x 612 mm x 1818 mm) vrátane zásobníka TV 176 l Súčasťou elektrický záložný zdroj so spínaním po 2 kW (5 kW alebo 7 kW podľa verzie) Plná ekvitermná regulácia kúrenia Izbový termostat Sensys NET HD s funkciou ovládania systému tepelného čerpadla Vrátane komunikačnej brány na diaľkové ovládanie a kontrolu Ariston NET Kompletne vybavené s jednoduchou montážou a rýchlym uvedením do prevádzky

7 000,80 € s DPH

Pôvodná cena: 8 751,00
Ušetríte: 1 750,20

Nakupujte na splátky cez
Quatro kalkulačka


Vykurovací výkon TČ v kW:
5
8
12
15
Energetická trieda:
A+++/A++
Hlučnosť [dBA]:
31
pripojenie:
1f/jedno fázové
3f/troj fázové
Objem TUV:
176
Typ tepelného čerpadla:
ALL IN ONE Monoblok Compact
ALL IN ONE Split Compact
ks
Kontaktujte nás
Montáž už 20 pracovných dní! Aktualizovane. Základná odborná inštalácia vonkajšej a vnútornej jednotky (do 12 hodín práce. V prípade prác nad rámec základnej inštalácie, tie budú doúčtované osobitne)
3m prípojného potrubia (meď, AL-PEX. nad 3m môže dôjsť k navýšeniu ceny, podľa dĺžky potrubia)
1x prieraz cez panel/stenu bez zachytenia roxorov (ak bude viacero prierazov/roxorov môže dôjsť k navýšeniu ceny) termín montáže si dohodneme telefonicky
Základné elektroinštalačné prípojenie do 3m (v prípade väčšej dĺžky, môže dôjsť k navýšeniu ceny). Pozn.: Vyberte si montáž podľa druhu tepelného čerpadla. V cene nie je zahrnutý materiál nad rámec základnej inštalácie! Cena je uvedená OD: a líši sa podľa druhu TČ!
+ 1 680,00
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: ARISTON
Kód produktu: 3301856

Popis produktu

Preco si vybrat Ariston?

*Kliknite na obrazok vyššie a dozviete sa o Ariston viac!

Sme globálnym špecialistom na teplo a teplú vodu

Ariston pôsobí ako globálny líder v oblasti vykurovania a ohrevu vody viac ako 90 rokov.

Ariston ponúka široké portfólio produktov a_súvisiacich servisných služieb so zameraním na vysokoúcinné riešenia a_obnovitelné zdroj v oblasti kúrenia a_ohrevu vody. Vdaka dlhodobej tradícii a_hodnotám znacky Ariston si  spolocnost v priebehu rokov našla miliony zákazníkov po celom svete. Znacka má silné zázemie aj na slovenskom trhu. Nacúvame potrebám zákazníkov, reagujeme na ich potreby prostredníctvom inovatívnych technológií, ktoré sa vdaka pôsobeniu moderných riešení neustále vyvíjajú. Velký dôraz kladieme na kvalitu svojich výrobkov a_udržatelné riešenia. 

*Kliknite na obrazok vyššie a dozviete sa o Ariston viac!

Správna voľba pre udržateľný komfort

Novy Nimbus NET R32 predstavuje elegantné a vysoko efektívne riešenie pre udržateľné systémy vykurovania, chladenia a ohrevu teplej vody. Možete tak dosiahnuť maximalnu tepelnu pohodu s jednoduchym ovladanim a  zároveň znižiť svoje naklady a uhlikovu stopu. 

Objavte všetky vyhody Nimbus NET R32:

*Kliknite na obrazok vyššie a dozviete sa o Ariston viac!

VÝKON A UDRŽATEĽNOSŤ

Energeticky šetrnejší domov