Zľavy na vybrané klimatizácie! Montáž klimatizácií do 10-14 pracovných dní! Predbežný termín montáže si overte telefonicky.

 

Showroom Bratislava - 0911 535 838 | Showroom Košice - 0911 838 222

NAITEC Stellair 3,5 kW s AKTÍVNYM VETRANÍM

Ľudová voľba

Názov najvyššieho modelového radu značky je odvodený od hviezdnej sústavy a prináša spotrebiteľom vďaka svojej funkcionalite hviezdny vzduch, priamo domov.

1 239,00 € s DPH

Nakupujte na splátky cez
Quatro kalkulačka

ks
Kontaktujte nás
Montáž do 5-7 pracovných dní! Aktualizovane: Základná odborná inštalácia vonkajšej a vnútornej jednotky (do 5 hodín práce. V prípade prác nad rámec základnej inštalácie, tie budú doúčtované osobitne).
3m prípojného potrubia (meď, Fast pipe. nad 3m môže dôjsť k navýšeniu ceny, podľa dĺžky potrubia, dimenzia 1/4+1/2)
1x prieraz cez mäkký materiál bez zachytenia roxorov (ak bude viacero prierazov/roxorov môže dôjsť k navýšeniu ceny)
termín montáže si dohodneme telefonicky
Základné elektroinštalačné prípojenie do 3m (v prípade väčšej dĺžky, môže dôjsť k navýšeniu ceny)
Napojenie klimatizácie do elektrickej zásuvky
+ 399,00
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: NAITEC
Kód produktu: NSTELL35

Popis produktu

 

Vytvorené pre budúcnosť.
Dostupné už dnes.

 

Hviezdny vzduch priamo domov

Názov najvyššieho modelového radu značky je odvodený od anglického slova Stellar – hviezdny. Vďaka svojej funkcionalite prináša spotrebiteľom „hviezdny vzduch“ priamo domov. Táto unikátna jednotka dokáže prinášať čerstvý vzduch z vonku, čo zabezpečuje väčší komfort a príjemnejšie dýchanie.

Okrem toho je veľmi tichá, dokáže chladiť bez ofúknutia cez svoju dierkovanú lamelu, kombinuje najlepšie vlastnosti všetkých jednotiek a má najvyššie funkcie, ktoré sú na trhu v súčasnosti dostupné. Nadýchnite sa s modelom Stellair hviezdneho vzduchu.

 

 

Nasávanie vzduchu z exteriéru

Nasávanie vzduchu z exteriéru predstavuje revolučný spôsob, ako vylepšiť domáce prostredie a spraviť ho komfortnejším a zdravším.

Tento systém prinesie do vašich vnútorných priestorov čerstvý vzduch priamo z vonku. Jednou z výhod je aj zníženie hlučnosti v interiéri. Nie je nutné mať okná otvorené na to, aby ste si užívali svieži vzduch, čo oceníte najmä v hlučných mestských oblastiach. Ďalšou významnou výhodou je zlepšenie kvality vzduchu v interiéri.

V mnohých domácnostiach sa často objavujú vysoké koncentrácie CO2, čo môže spôsobiť únavu, bolesť hlavy a zníženú produktivitu. Nasávanie čerstvého vzduchu zvonka pomáha odstraňovať tieto problémy, zvyšuje pohodu, zlepšuje kvalitu spánku a podporuje celkový zdravotný stav.

Výnimočná vlastnosť tohto systému je jeho schopnosť fungovať aj pri vypnutej klimatizácii. To znamená, že môžete mať prístup k čerstvému vzduchu bez nutnosti chladenia.

Okrem toho je tento systém vybavený HEPA filtrom, čo je obzvlášť významné pre alergikov.
Zachytáva prach, peľ, baktérie a alergény, čím vytvára čistejšie a zdravšie prostredie.

 

 

Difúzne chladenie

Bezprievanové a difúzne chladenie klimatizácie predstavuje pokročilú metódu k udržiavaniu ideálnej teploty v miestnosti bez nepríjemností ako neželané ofúknutie. Lamela jednotky dokáže byť uzavretá a cez svoje mikro otvory sálať chlad, čím dokáže veľmi účinne vychladiť priestor.

 

 

Čistý vzduch bez baktérií

Sterilizácia a funkcia UVC lampy v klimatizácii v kombinácii s ionizátorom zabezpečujú zachovanie najvyššej kvality vzduchu vo vašej domácnosti. Sterilizácia odstraňuje všetky baktérie a alergény pri teplote 57 °C, čím zabezpečuje bezchybnú čistotu vzduchu.

Funkcia UVC je schopná eliminovať ďalšie choroboplodné zárodky, baktérie, peľ, dym, prach, nepríjemné pachy a ďalšie škodliviny. Táto technológia dodáva domovu pocit sviežosti. Súčasne použitie UVC lampy prispieva k neutralizácii baktérií pomocou ultrafialového žiarenia, ktoré produkuje, čím zabezpečuje zdravú atmosféru bez zbytočných negatívnych vplyvov.

 

 

Wi-Fi a hlasové ovládanie

Ovládanie klimatizácie nikdy nebolo jednoduchšie! S pomocou funkcie Wifi a vášho smartfónu môžete mať plnú kontrolu nad teplotou vo vašej domácnosti, nech ste kdekoľvek. Stačí si stiahnuť aplikáciu kde môžete bez problémov meniť teplotu, nastaviť časovač a dokonca meniť maximálny možný výkon jednotky. Všetko jednoducho pohodlne z vášho mobilu.

Ale to nie je všetko. Hlasové ovládanie pridáva ďalšiu úroveň pohodlia. Jednoduchým hlasovým príkazom môžete upravovať nastavenia klimatizácie bez toho, aby ste museli zdvihnúť prst. Stačí povedať, čo potrebujete a váš hlas bude pokynom k zmene nastavenia. Toto je revolučná moderná technológia, ktorá robí ovládanie klimatizácie jednoduchým, efektívnym a hlavne komfortným. Hlasové ovládanie nie je automaticky dodávane s jednotkou a je potrebné ho dokúpiť.

 

 

Unikátnosť

Moderný štýl radu Stellair spočíva v spojení vynikajúceho čistého dizajnu v matnom prevedení s jemnými modrými líniami na bokoch jednotky a prelomovej invertorovej technológie s najbohatšou ponukou funkcií vo svojej triede. Vďaka nenápadnej dierkovanej lamele zaručí chladenie bez ofúknutia.

Šetrné k prírode

Jednotky sú veľmi šetrné k prírode a to aj vďaka chladivu R32, ktoré je recyklovateľné a teda môže byť znovu použité a má vysokú účinnosť- to znamená o 30% nižší objem chladiva v systéme.

 

Parametre

Chladiaci výkon: 3,5 kW
Vykurovací výkon: 3.8 kW
SEER/SCOP až: 6,2 / 4
Energetická trieda: A++
Hlučnosť: 18 dBA
Farba: Biela
Dostupnosť: Skladom
Tichosť: Tichá jednotka

Podobné produkty

BOSCH Climate 3000i

BOSCH Climate 3000i

Chladiaci výkon: 2,6 kW , 3,5 kW , 5,3 kW , 7,0 kW , Hlučnosť: 20 dBA , 21 dBA , Energetická trieda: A++ , Farba: Biela
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Bosch

942,00

od 847,80 s DPH

Detail

TOSHIBA DAISEIKAI

TOSHIBA DAISEIKAI

Chladiaci výkon: 2,5 kW , 2.0 kW , 3,5 kW , 3.3 kW , 4,5 kW , 4.2 kW , 6.5 kW , Hlučnosť: 20 dBA
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: TOSHIBA

2 640,00

od 1 953,60 s DPH

Detail

Daikin Stylish

Daikin Stylish

Chladiaci výkon: 2,5 kW , 2.0 kW , 3,5 kW , 4.2 kW , 5,0 kW , Farba: Biela , Čierna , drevo dekor , Strieborná
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Daikin

2 455,00

od 1 964,00 s DPH

Detail

SAMSUNG Cebu

SAMSUNG Cebu

Chladiaci výkon: 2,5 kW , 3,5 kW , 5,0 kW , 6.5 kW , Hlučnosť: 19-40 dBA
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Samsung

1 209,00

od 918,84 s DPH

Detail

Máte záujem o NAITEC Stellair 3,5 kW s AKTÍVNYM VETRANÍM ?

Neváhajte a kontaktujte násPonúkame komplexné služby a riešenia pre každého po celom území Slovenska.
DeKERT to je dezinfekcia, klimatizácie, rekuperácie a tepelné čerpadla.

 DeKERT Bratislava (BA, NR, TT, TN, ZA)  DeKERT stred (BB, ZV, RS, RA)  DeKERT Tatry (PP, SP, KK, LM)  Košice  Košice okolie  Prešov  Prešov okolie