Akcia na cenu montáže 299,-eur. Montáž do 7 dní. (Aktualizované 25.06.2022). Jednotky máme skladom!

Našli ste niekde lepšie ceny? Pošlite nám cenovú ponuku a my Vám ju dorovnáme a dáme ešte dodatočnú zľavu!

Hisense Konzolové klimatizácie

Pre náročných zákazníkov

Konzolová klimatizácia ktorá pripomína radiátor sa umiestňuje na stenu nad zemou, najčastejšie pod okno. Táto jednotka vie fúkať teplý vzduch na podlahu po celej miestnosti čo maximalizuje komfort vykurovania. Okrem toho má druhý výfuk smerom dohora, aby vedela počas letných dní účinne chladiť. WiFi ready Twin, Tripple, Quadri .Vyfukovanie na podlahu pri vykurovaní, ON/OFF funkcia

1 502,10 € s DPH

Pôvodná cena: 1 669,00
Ušetríte: 166,90

Chladiaci výkon:
2,6 kW
3,5 kW
5,0 kW
ks
Bezplatný dopyt
Odborná inštalácia vonkajšej a vnútornej jednotky
min. 3m prípojného potrubia (Fast pipe, meď)
konzoly na uchytenie vonkajšej jednotky
termín montáže si dohodneme telefonicky. Poznámka: Výsledná cena je násobená počtom miestností a bude upresnená po obhliadke.
+ 299,00
Dostupnosť: Skladom
Výrobca:
Kód produktu: HI2630SPPWKO

Popis produktu

Konzolové klimatizácie
Konzolová klimatizácia ktorá pripomína radiátor sa umiestňuje na stenu nad zemou, najčastejšie pod okno. Táto jednotka vie fúkať teplý vzduch na podlahu po celej miestnosti čo maximalizuje komfort vykurovania. Okrem toho má druhý výfuk smerom dohora, aby vedela počas letných dní účinne chladiť.

Ovládanie klimatizácie pomocou WiFi (voliteľné)
Aj keď ste kdekoľvek na svete, môžete pomocou internetového pripojenia kontrolovať Vašu klimatizáciu Hisense bez obmedzení.

Okrem toho je možné nastaviť si pomocou WiFi aplikácie aj týždenný časovač, optimálnu teplotu podľa spánku, spustiť autodiagnostiku či skupinovo ovládať klimatizácie vo väčších priestoroch, ako napríklad predajne, kancelárie či sklady.

Jemný a nenápadný dizajn klimatizácii so širokými možnosťami využitia
Konzolová jednotka svojim vzhľadom pripomína radiátor. Práve to je hlavným účelom tejto jednotky, umožniť plnohodnotne vykurovať miestnosť tak, aby bol dosiahnutý príjemný pocit tepla od podlahy. Široké možnosti poskytujú dva smery vyfukovania a až tri smery nasávania. Vrchný výfuk s dvomi lamelami dokáže pohodne vychladiť aj veľmi vysokú miestnosť. Na druhú stranu spodný výfuk v režime vykurovania ohrievať podlahu. Prípadne je možné tieto režimy ľubovoľne kombinovať.

Široká dvojitá lamela umožňuje dosahovať veľké vzdialenosti ktoré je možné vychladiť alebo vykúriť
Skrytý dizajnový LCD displej
Nasávanie vzduchu z oboch strán aj spredu

Široký prevádzkový rozsah klimatizácie
Hisense prináša široký teplotný rozsah, pri ktorom užívateľovi klimatizácia plnohodnotne a efektívne vykúri alebo vychladí priestory.  Táto prednosť v kombinácii s konzolovou jednotkou je ideálnym riešením napríklad pre vykurovanie prechodných obdobiach, prípadne ako zdroj tepla na chatu.

360°DC inverterová technológia klimatizácií
Táto špičková technológia prináša inteligentné riadenie klimatizácie s ohľadom na maximálnu efektivitu. Ďalšou významnou výhodou je hlučnosť znížená na minimum.

 

 

Parametre

Chladiaci výkon: 3,5 kW / 5,0 kW / 2,6 kW
Vykurovací výkon: 2,8 kW / 3,9/5,1 kW
Energetická trieda: A++
Hlučnosť: 19 dBA

Na stiahnutie

Máte záujem o Hisense Konzolové klimatizácie?

Neváhajte a kontaktujte nás
Ponúkame komplexné služby a riešenia pre každého po celom území Slovenska.
DeKERT to je Dezinfekcia, Klimatizácie, Eco, Rekuperácia, Tepelné čerpadla.

 DeKERT západ (BA, NR, TT, TN, ZA)  DeKERT stred (BB, ZV, RS, RA)  DeKERT Tatry (PP, SP, KK, LM)  Košice  Košice okolie  Prešov  Prešov okolie