Výnimočné zľavy na vybrané klimatizácie a tepelné čerpadlá od 20-26%! a k tomu montáž klimatizácií iba do 5-7 dní!

Showroom Bratislava - 0911 535 838 | Showroom Košice - 0911 838 222

Montáž

Spoľahlivá montáž a servis. Od návrhu až po profesionálnu a šetrnú realizáciu a prevedenie. Celý proces inštalácie máme od začiatku až do konca navrhnutý a optimalizovaný tak, aby trval čo možno najkratšie. Inštaláciu vykonávajú naši profesionálni montážnici, ktorí si kladú za cieľ kvalitu a čisto odvedenú prácu. ... Celý popis

Potrebujete poradiť?

Spoľahlivá montáž a servis.

Od návrhu až po profesionálnu a šetrnú realizáciu a prevedenie. Celý proces inštalácie máme od začiatku až do konca navrhnutý a optimalizovaný tak, aby trval čo možno najkratšie. Inštaláciu vykonávajú naši profesionálni montážnici, ktorí si kladú za cieľ kvalitu a čisto odvedenú prácu.

1. Inštalácia rozvodov chladu a stavebné práce

V prvom kroku vykonáme inštaláciu všetkých rozvodov a súvisiace stavebné práce. Naši pracovníci sú vybavení profesionálnym náradím, takže všetko potrebné vŕtanie je rýchle a zanechá minimálne množstvo odpadu a sutiny.

2. Inštalácia odvodu kondenzátu a práce na úprave krycích líšt

Druhý krok spočíva v inštalácii odvodu kondenzu a a súvisiacich prácach. Rozvody sú teda nainštalované v krycích lištách tak, aby zostala zachovaná vizuálna stránka vašich priestorov. 

3. Inštalácia vnútornej jednotky, vonkajšj jednotky, prepojenie obvodov a upratovanie

Ďalšou časťou je inštalácia vnútornej a vonkajšej jednotky, následné prepojenie všetkých obvodov a dôkladné upratovanie všetkého odpadu, ktorý v priebehu prác vznikne.

4. Zapojenie vonkajšej jednotky, napustenie chladivom

Predposledným krokom je zapojenie vonkajšej jednotky do chladiaceho okruhu a jej napustenie chladivom.

5. Spustenie a zaškolenie

Posledná časť spočíva už v potrebných prácach na rozvádzači a sprevádzkovanie celého systému. Celý systém Vám predvedieme, aby ste vedeli, ako Vašu novú klimatizáciu správne ovládať a používať. V prípade, že ste si objednali klimatizáciu s WiFi ovládaním, Vám pomôžeme nainštalovať aplikáciu do mobilného telefónu a spojazdniť ovládanie klimatizácie pomocou aplikácie.

Praktické rady pre používanie klimatizácie

Po celkovom sprevádzkovaní a predvedení Vám dáme aj niekoľko praktických rád, ako klimatizáciu používať v závislosti na rôznych situáciách a podmienkach. Posledným krokom inštalácie je spoločné vypísanie Protokolu o inštalácii (protokol si môžete prezrieť TU) a prejdeme si návrh servisnej zmluvy.

Servis

Záručný aj pozáručný servis, pravidelná údržba. To je cesta k dlhej životnosti klimatizácie. Prajeme si, aby Vám naša klimatizácia dobre slúžila čo najdlhšiu dobu. Preto sa okrem samotnej inštalácie zaoberáme tiež servisom a údržbou, teda čistením, doplňovaním chladiva a nastavovaním. Výkon a životnosť klimatizácie ovplyvňuje predovšetkým čistota. Pokiaľ je zariadenie zanesené nečistotami, dochádza jednak k zníženiu prenosu tepla (v praxi teda nižšiemu výkonu chladenia), ale najmä k vyššiemu tlaku v klimatizačnom okruhu, čo vedie k zaťaženiu kompresora. Jeho dlhodobé preťažovanie potom môže spôsobiť aj nefunkčnosť zariadenia.

Pravidelný servis a údržba sa teda určite oplatí. Okrem týchto aspektov vedie čistá klimatizácia k nižšej spotrebe elektrickej energie. Pravidelne čistená a udržiavaná klimatizácia v sebe neudržiava baktérie a ďalšie látky, ktoré spôsobujú nezdravé prostredie.

Náš TIP:

V sezóne na plný výkon

Aby ste mali v lete istotu, že neprídete o vlastný chládok, doporučujeme dohodnúť servisnú prehliadku na koniec zimy, alebo jar. Tak vám môžeme zaručiť, že technik bude mať čas a klimatizácia bude v najväčších horúčavách chladiť.

Bezproblémová reklamácia

Doporučujeme servisovať klimatizáciu výhradne autorizovaným servisným technikom. V prípade poruchy v záručnej dobe je riešenie reklamácie absolútne bezproblémové.

Cieľom spoločnosti DeKERT je spokojnosť našich zákazníkov.

Máte záujem?

Neváhajte a kontaktujte násPonúkame komplexné služby a riešenia pre každého po celom území Slovenska.
DeKERT to je Dezinfekcia, Klimatizácie, Eco, Rekuperácia, Tepelné čerpadla.

 DeKERT Bratislava (BA, NR, TT, TN, ZA)  DeKERT stred (BB, ZV, RS, RA)  DeKERT Tatry (PP, SP, KK, LM)  Košice  Košice okolie  Prešov  Prešov okolie