Práve teraz NAJVÝHODNEJŠIE! Akcia na vybrané druhy riešení -10% do 15.12.2021.
SUPER AKCIA do konca roka! Vyčerpajte finančné prostriedky ešte v tomto roku.
Objednajte do konca roka za zvýhodnené ceny a montáž Vám zrealizujeme v novom roku.
V ponuke aj klimatizácie s Hi-Nano technológiou, ktorá likviduje až 94% vírusov SARS-CoV-2

Montáž a servis

Spoľahlivá montáž a servis. Od návrhu až po profesionálnu a šetrnú realizáciu a prevedenie. Celý proces inštalácie máme od začiatku až do konca navrhnutý a optimalizovaný tak, aby trval čo možno najkratšie. Inštaláciu vykonávajú naši profesionálni montážnici, ktorí si kladú za cieľ kvalitu a čisto odvedenú prácu. ... Celý popis

Potrebujete poradiť?

Spoľahlivá montáž a servis.

Od návrhu až po profesionálnu a šetrnú realizáciu a prevedenie.
Celý proces inštalácie máme od začiatku až do konca navrhnutý a optimalizovaný tak, aby trval čo možno najkratšie. Inštaláciu vykonávajú naši profesionálni montážnici, ktorí si kladú za cieľ kvalitu a čisto odvedenú prácu.

1. Inštalácia rozvodov chladu a stavebné práce

V prvom kroku vykonáme inštaláciu všetkých rozvodov a súvisiace stavebné práce. Naši pracovníci sú vybavení profesionálnym náradím, takže všetko potrebné vŕtanie je rýchle a zanechá minimálne množstvo odpadu a sutiny.

2. Inštalácia odvodu kondenzátu a práce na úprave krycích líšt

Druhý krok spočíva v inštalácii odvodu kondenzu a a súvisiacich prácach. Rozvody sú teda nainštalované v krycích lištách tak, aby zostala zachovaná vizuálna stránka vašich priestorov. 

3. Inštalácia vnútornej jednotky, vonkajšj jednotky, prepojenie obvodov a upratovanie

Ďalšou časťou je inštalácia vnútornej a vonkajšej jednotky, následné prepojenie všetkých obvodov a dôkladné upratovanie všetkého odpadu, ktorý v priebehu prác vznikne.

4. Zapojenie vonkajšej jednotky, napustenie chladivom

Predposledným krokom je zapojenie vonkajšej jednotky do chladiaceho okruhu a jej napustenie chladivom.

5. Spustenie a zaškolenie

Posledná časť spočíva už v potrebných prácach na rozvádzači a sprevádzkovanie celého systému. Celý systém Vám predvedieme, aby ste vedeli, ako Vašu novú klimatizáciu správne ovládať a používať.

V prípade, že ste si objednali klimatizáciu s WiFi ovládaním, Vám pomôžeme nainštalovať aplikáciu do mobilného telefónu a spojazdniť ovládanie klimatizácie pomocou aplikácie.

Praktické rady pre používanie klimatizácie

Po celkovom sprevádzkovaní a predvedení Vám dáme aj niekoľko praktických rád, ako klimatizáciu používať v závislosti na rôznych situáciách a podmienkach.

Posledným krokom inštalácie je spoločné vypísanie Protokolu o inštalácii (protokol si môžete prezrieť TU) a prejdeme si návrh servisnej zmluvy.

Servis

Záručný aj pozáručný servis, pravidelná údržba. To je cesta k dlhej životnosti klimatizácie.

Prajeme si, aby Vám naša klimatizácia dobre slúžila čo najdlhšiu dobu. Preto sa okrem samotnej inštalácie zaoberáme tiež servisom a údržbou, teda čistením, doplňovaním chladiva a nastavovaním.

Výkon a životnosť klimatizácie ovplyvňuje predovšetkým čistota. Pokiaľ je zariadenie zanesené nečistotami, dochádza jednak k zníženiu prenosu tepla (v praxi teda nižšiemu výkonu chladenia), ale najmä k vyššiemu tlaku v klimatizačnom okruhu, čo vedie k zaťaženiu kompresora. Jeho dlhodobé preťažovanie potom môže spôsobiť aj nefunkčnosť zariadenia.

Pravidelný servis a údržba sa teda určite oplatí. Okrem týchto aspektov vedie čistá klimatizácia k nižšej spotrebe elektrickej energie.

Pravidelne čistená a udržiavaná klimatizácia v sebe neudržiava baktérie a ďalšie látky, ktoré spôsobujú nezdravé prostredie.

Náš TIP:

V sezóne na plný výkon

Aby ste mali v lete istotu, že neprídete o vlastný chládok, doporučujeme dohodnúť servisnú prehliadku na koniec zimy, alebo jar. Tak vám môžeme zaručiť, že technik bude mať čas a klimatizácia bude v najväčších horúčavách chladiť.

Bezproblémová reklamácia

Doporučujeme servisovať klimatizáciu výhradne autorizovaným servisným technikom. V prípade poruchy v záručnej dobe je riešenie reklamácie absolútne bezproblémové.

Cieľom spoločnosti DeKERT je spokojnosť našich zákazníkov.

Ponúkame komplexné služby. DeKERT to je Dezinfekcia, Klimatizácie, Eco, Rekuperácia, Tepelné čerpadla. V rámci Košíc a okolia, Prešova a okolia sme vám vždy k dispozícií.

locationKošice locationKošice okolie locationPrešov locationPrešov okolie