Važení zákazníci,

Želáme všetko len to najlepšie do noveho roku 2022, hlavne pevné zdravie a "Zdravšie bývanie".  Radi by sme Vás upozornili na postupné preceňovanie cien v eshope. Poprosíme, si prekonzultovat výslednú cenu, v prípade objednávky. Ďakujeme za porozumenie. Váš DeKERT.

HISENSE je 6-ta Najznámejšia firma exportujúca z Číny!

HISENSE je 6-ta Najznámejšia firma exportujúca z Číny!

Moderná doba prináša široké možnosti a veľkú dynamiku do všetkých častí našich životov. Marketing a biznis so spotrebnou elektronikou sa stáva pre svetové ekonomiky stále významnejším. Čína bola dlho považovaná za krajinu ktorá vyrába druhotriedne, menej kvalitné produkty. Dnes je všetko inak, v Číne je produkovaná veľká časť všetkých elektrických spotrebičov na svete.

Hisense je lídrom vo výrobe a vývoji spotrebnej elektroniky, do ktorej radíme aj klimatizačné systémy. Dôkazom je aj umiestnenie na 6-tej pozícii v rebríčku najznámejších čínskych značiek produkujúcich pre „západ“. Všimnite si, že Hisense je spomedzi známych výrobcov klimatizačnej techniky v rebríčku prvý.

zdroj: https://hisense-klima.sk/hisense-je-6-ta-najznamejsia-firma-exportujuca-z-ciny/

 

Ponúkame komplexné služby. DeKERT to je Dezinfekcia, Klimatizácie, Eco, Rekuperácia, Tepelné čerpadla.

Rozšírili sme svoje služby na celé Slovensko.

Zastrešujeme: locationDeKERT západ (BA, NR, TT, TN, ZA) locationDeKERT stred (BB, ZV, RS, RA) locationDeKERT Tatry (PP, SP, KK, LM) locationKošice locationKošice okolie locationPrešov locationPrešov okolie